Anasayfa > Haberler > Adıyamanlılar, Belediye Başkanı Kutlu’ya Duacı

Adıyamanlılar, Belediye Başkanı Kutlu’ya Duacı

Her fırsatta makamında vatandaşlarıyla bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, hemşerileri tarafından çok seviliyor.

Her fırsatta halkla iç içe olmaya büyük özen gösteren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, halktan da bu özverisinin karşılığını fazlasıyla alıyor.

Yoğun mesai saatlerinden geriye kalan zamanını ya makamında yada esnaf ziyaretlerinde geçiren Belediye Başkanı Kutlu, gün içerisinde fırsat buldukça vatandaşların dertlerini dinlemeye devam ediyor.

Halkın bire bir sorunlarını dinleyen, insan odaklı hizmetler üretmek için onlarla sık sık bir araya gelen Başkan Kutlu, göreve başladığı günden bu yana tek amaçlarının halk odaklı çalışmalara imza atmak olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Bunun içinde fırsat buldukça halkla iç içe olmaya özen gösteren Başkan Kutlu ve ekibinin bu gayretinden oldukça memnun olduklarını söyleyen Adıyamanlılar, bu duyarlılığından dolayı Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “Göreve geldiği günden bu yana yapılan dedikoduların ajksine hep halkla iç içe olan, Adıyaman’ın dertleriyle dertlenen, en temel sorunlarımızı bir bir çözen başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Adıyaman Belediyesi’nin şu an dürüst isimler tarafından yönetildiğine şahit olmak çok güzel. İnşallah bunun devamı sağlanır. Allah başkanımızı başımızdan eksik etmesin” dediler.

#DurmakYokYolaDevam