Anasayfa > Haberler > ADVAK’tan Başkan KUTLU’ya Ziyaret

ADVAK’tan Başkan KUTLU’ya Ziyaret

Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı Başkanı Şevket Gürsoy ve yönetimi, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ankara’da faaliyetlerini sürdüren ve kısa adı ADVAK olan Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı başkanı Şevket Gürsoy ve vakfın yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.
Ziyarette bir açıklamada bulunan ADVAK Başkanı ve Adıyaman eski milletvekillerinden Şevket Gürsoy, 5 yıldır yürüttüğü Adıyaman Belediye Başkanlığı görevini 31 Mart seçimleriyle birlikte yeni seçilecek olan başkana devredecek olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya Adıyaman için yaptığı başarılı ve gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
ADVAK olarak, belediye ile birlikte Adıyaman’daki ve Ankara’daki Adıyamanlı hemşerileri için önemli çalışmalara imza attıklarını da sözlerine ekleyen ADVAK Başkanı Gürsoy, Başkan Kutlu’ya bundan sonraki yaşamında başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise görev süresi boyunca Adıyamanlılar için faydalı olacağına inandıkları her türlü projeye destek verdiklerini dile getirerek, buna imkan sağlayanlardan birisi olan ADVAK yöneticilerine teşekkür etti.