Home > Hizmetler > Baca Yükseltme Aracıyla Önemli Bir Sorun Daha Ortadan Kalktı

Baca Yükseltme Aracıyla Önemli Bir Sorun Daha Ortadan Kalktı

Belediyemiz tarafından Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılması amacıyla araç filosuna katılan baca yükseltme aracı, sürücülerin önemli bir sorununu daha ortadan kaldırdı.

Belediyemiz tarafından, vatandaşa daha rahat ve kaliteli hizmet sunulması amacıyla araç filosuna katılan baca yükseltme aracı, sürücülerin önemli bir sorununu ortadan kaldırıyor.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren baca yükseltme aracının kısa süre önce Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla satın alındığını ve o günden bu yana birçok cadde ve sokakta bulunan bacaların asfalt seviyesine indirildiğini söyleyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, “Aldığımız yeni araçla asfalt çalışması tamamlanan yollarda artık baca yükseltilme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Daha önce sürücüler için büyük sorun teşkil eden bacaları asfalt seviyesine düşüren bu araç sayesinde sorun minimuma inmiş durumda” diye konuştu.

Sürücüler de yeni uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek, aracı belediyeye kazandıran yetkililerimize teşekkür etti.