Anasayfa > Haberler > Basın Toplantısı 27.12.203

Basın Toplantısı 27.12.203

Please try entering https://graph.facebook.com/576351075784985/photos?fields=source,link,name,images,album&limit=200 into your URL bar and seeing if the page loads.

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Salih Fırat, Belediye Başkan adayı Hüsrev Kutlu, İl Başkanı Halil İbrahim Fırat, Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Doğan ve parti teşkilatı katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez, toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

İl Başkanı Halil İbrahim Fırat ise, yerel seçim sürecinin çok iyi bir şekilde geçtiğini ve kapı kapı vatandaşları ziyaret ettiklerini dile getirdi.

Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu ise, parti içerisinde birlik ve beraberliğin sağlandığını, diğer partilerin adaylarıyla da seviyeli bir yarış sürdürüldüğünü vurguladı.

Milletvekili Salih Fırat, büyüyen ve gelişen Türkiye’nin önünü kesmek için son dönemlerde operasyonlar düzenlendiğini, ekonomik olarak güçlenen Türkiye’nin bitirilmek istendiğini aktardı.

Milletvekili Mehmet Erdoğan ise Türkiye’yi hazmedemeyen güçlerin düğmeye bastığını fakat bu milletin bununda üstesinden geleceğini kaydetti.

Milletvekillerinin istifalarına ilişkin ise Aydın, “Daha öncede iki milletvekilimizin istifası gerçekleşti. Bu süreç bir turnusol görevi yapıyor. Herkes bir samimiyet testinden geçiyor. Eğer bir siyasi partide siyaset yapıyorsak, o partinin politikalarını kabul ediyoruz demektir. O partinin ilkelerini benimsiyoruz demektir. Parti içinde, o partiyle anılacaksın; o partiyle belli bir noktaya geleceksiniz ama daha sonra sıkıntılı zamanlarda partinin aleyhine demeçlerde bulunacaksınız. Buna hiç kimsenin hakkı yok. MYK’da bir ihraç kararı alındı; ihraç kararı üzerine bir arkadaş istifa etti. Diğer milletvekilleri de istifa eder mi, etmez mi? Bu aynı zamanda çürük elmaların ayıklandığı da bir süreçtir. Dolayısıyla bu samimiyet testinden AK Parti olarak millet olarak da daha da güçlenerek çıkacağız” şeklinde konuştu.

Facebook API came back with a faulty result. You may be accessing an album you do not have permissions to access.

#DurmakYokYolaDevam