Anasayfa > Haberler > Başkan KUTLU, Muhtarlarla Yemekte Buluştu

Başkan KUTLU, Muhtarlarla Yemekte Buluştu

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde görevi sona erecek olan muhtarlarla bir araya geldi.

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri ile dolacak olan görev sürelerinin son günlerinde Adıyaman il merkezindeki mahalle muhtarlarıyla yemekte bir araya geldi. Bir otelde düzenlenen yemeğe Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve mahalle muhtarları katıldı.
Programda bir konuşma yapan Başkanımız, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde kendisi gibi görev süresi dolacak olan muhtarlarla bir araya geldiklerini ve görev süresi boyunca Adıyaman’da el birliğiyle güzel işler yaptıklarını dile getirerek hepsine teşekkür etti.
Yemek sonunda Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve İl Jandarma Komutanı Ercan Atasoy, mahalle muhtarlarına plaket takdim edip, emeklerinden ötürü teşekkür etti.
Mahalle muhtarları ise görev süresi boyunca Adıyaman’da gayretli çalışmalara imza atan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.