Home > Hizmetler > Belediyemizden Taziye Evlerine Klima

Belediyemizden Taziye Evlerine Klima

Belediyemiz tarafından şehrin dört bir yanına yapılan taziye evlerinin modernizasyon işlemi devam ediyor.

Belediyemiz öncülüğünde son üç yılda birçok mahalleye yapımı tamamlanan ve birçok mahallede de inşaat çalışması devam eden taziye evlerinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Bir yandan inşaat çalışmalarını sürdürdüğü, diğer yandan da tamamlanan taziye evlerinde modernizasyon çalışmalarına başlayan Belediyemiz yetkilileri, modernizasyon çalışmaları kapsamında 9 tane taziye evine klima montajını gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Tek amaçlarının, vatandaşların Adıyaman’da uzun yıllardır devam eden taziye kültürünü daha rahat gerçekleştirmeleri ve gelecek nesillere daha iyi şekilde ulaştırmaları olduğunu belirten yetkililerimiz şunları söyledi: “Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’nun göreve başlamasından sonra yoğunluk verdiğimiz taziye evleri projemiz, hayırsever vatandaşlarımızın da destekleriyle hız kesmeden devam ediyor. Bir yandan taziye evi inşaatları devam ederken diğer taraftan da belediyemiz tarafından tamamlanan taziye evlerimizde modernizasyon işlemleri gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda son olarak yapımı tamamlanan yada daha önce yapılmış olan Yenipınar, Adnan Kırıkdaş, Akif Güleş, Yeşilyurt, Abuzer Yıldırım, Sakine Yalçın, Esentepe, Hocaömer ve Ali Yılmaz taziye evlerine klima montajını gerçekleştirdik. Tüm hemşerilerimize hayırlı olsun.”