Anasayfa > Haberler > Chp Milletvekili TUTDERE’den, Başkanımıza Ziyaret

Chp Milletvekili TUTDERE’den, Başkanımıza Ziyaret

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, beraberinde CHP il ve merkez ilçe başkanlarıyla birlikte Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İl Başkanı Deniz Çakmak ve CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş ile birlikte, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, görev süresince partili ayrımı yapmadan hizmet eden Başkanımıza teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, İl Başkanı Deniz Çakmak ve Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş’a yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Belediyeler tüm partilerin ortak olarak yararlandığı yerlerdir. Biz de Adıyaman Belediyesi olarak görev süremiz boyunca parti farkı gözetmeksizin tüm halkımıza eşit şekilde hizmet götürmeye çalıştık. Bu bakımdan tüm partilerle sıcak bir diyalog içerisinde olduk” diye konuştu.Ziyaret sonunda Başkanımız, misafirleriyle fotoğraf çektirdi.