Anasayfa > Hizmetler > Ekiplerimizden Temizlik Seferberliği

Ekiplerimizden Temizlik Seferberliği

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından il merkezinde temizlik seferberliği gerçekleştirildi.

Daha temiz bir Adıyaman için kolları sıvayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, şehri baştan sona temizlemek için kolları sıvadı.
Şehir merkezi ve muhtelif noktalarda temizlik faaliyetlerini sürdüren ekiplerimiz, ara sokaklara, duvarlara ve duraklara yapıştırılan ilanlardan yerinden söküp, temizlerken, sokak, konteynır ve diğer temizlik çalışmalarına da ara vermeden devam etti.
İlk olarak il merkezi genelindeki ara sokaklara giren ekiplerimiz, mahalle aralarındaki çöpleri topladı. Daha sonra buharlı yıkama aracı ile şehir merkezindeki duvar, direk, otobüs durağı ve elektrik trafolarının üzerine yapıştırılan ilan-reklamları temizleyen Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, il merkezindeki kötü görüntüyü ortadan kaldırdı.
Şehrin işlek noktalarında ve kurum binaları ile okulların bahçelerinde de çalışmalarını yürüten ekiplerimiz, günün ilk ışıklarıyla birlikte cadde ve sokakları yıkadı. Vatandaşlar yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, yetkililerimize teşekkür etti.