Home > Haberler > Gençlik ve Spor Bakanımızdan Başkan KUTLU’ Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanımızdan Başkan KUTLU’ Ziyaret

Çeşitli programlara katılmak üzere ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yla sohbet etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘Gençlerle Demokrasi Buluşması’ ve ‘Sportif Faaliyetler’ kapsamında verilen konferansa konuşmacı olarak katılmak için ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Belediyemizi ziyaret etti.
Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, belediye meclis üyelerimiz, belediye başkan yarımcılarımız ve birim müdürlerimiz tarafından kapıda karşılanan Bakan Kasapoğlu’na, Valimiz Aykut Pekmez, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekilimiz Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekillerimiz İ. Halil Fırat, M. Fatih Toprak ve Yakup Taş, AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayımız Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanımız Mehmet Dağtekin ile kurum müdürleri eşlik etti.
Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Adıyaman Belediyesi Şeref Defterini imzalayan Bakan Kasapoğlu’na Adıyaman hakkında kısa bir bilgi veren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ziyaretten duydukları mutluluğu dile getirdi.
Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu ise Adıyaman’da olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, yapılan çalışmalardan ve Adıyaman Belediyesi’nin sportif başarılarından dolayı Başkanımızı tebrik etti.
Ziyaret sonunda Başkanımız, Bakan Kasapoğlu’na çeşitli hediyeler takdim etti.