Anasayfa > Haberler > Hedefimiz; ”Yeşil Adıyaman”

Hedefimiz; ”Yeşil Adıyaman”

Hüsrev Kutlu, Yeşil Alan Hakkında Bilgi Aldı .

Hedefimiz; ”Yeşil Adıyaman”

Seçim hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti adayı Hüsrev Kutlu, Adıyaman Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü ziyaret ederek personelin sorunlarını dinleyip, onlardan Adıyaman’ın yeşil alanı hakkında bilgi aldı.

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Av. F. Hüsrev Kutlu, beraberinde AK Parti İl Başkanı Av. İ Halil Fırat ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez ile birlikte Adıyaman Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

30 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi hazırlıklarını sürdüren ve bu kapsamda ziyaret ettiğini belirttiği Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde görevli personelinin sorunlarını dinleyen Kutlu, göreve layık görülmesi halinde belediye içerisinde birçok birimde güzel projeler hayata geçireceklerinin sözünü verdi.

Müdürlük yetkililerinden Adıyaman’ın yeşil alanı hakkında da bilgi alan Kutlu, “1970’li 80’li yıllara kadar yemyeşil bir görünüme sahip olan Adıyaman’ın o tarihten sonra yavaş yavaş çoraklaşması bu ilin son nesilleri için büyük bir kayıptır. Adıyaman’ın yeniden eski görünümüne kavuşması için şehir genelinde ağaçlandırma anlamında bazı proje hazırlıklarımız var. Allah’ın izniyle ve Adıyaman halkının takdiri ile göreve gelmemiz halinde bu projemizi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

#DurmakYokYolaDevam