Anasayfa > Haberler > Kalkınma İdaresi Başkanı ve Tarım ve Orman Müdüründen, Başkanımıza Ziyaret

Kalkınma İdaresi Başkanı ve Tarım ve Orman Müdüründen, Başkanımıza Ziyaret

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan’ı makamında ağırladı.

Ziyarette yaptığı konuşmada Başkanımıza kendilerini ağırladığı için teşekkür eden GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vermek ve görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Başkanımızı makamında ziyaret ettiğini söyledi.

Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan ise kurum olarak her zaman kendilerine destek olan Başkanımıza teşekkür ederek, Başkanımızın Adıyaman için her zaman elini taşın altına koyduğunu dile getirdi.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise kurumlar arasındaki sıcak diyalogların Adıyaman’da daha güzel işlerin yapılmasını sağlayacağını dile getirerek, ziyaretinden ötürü GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürü Adil Alan’a teşekkür etti.