Anasayfa > Haberler > Kurum Yöneticilerinden Başkan KUTLU’ya Ziyaret

Kurum Yöneticilerinden Başkan KUTLU’ya Ziyaret

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret eden İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik, görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı Başkanımıza teşekkür etti.

Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ile Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek, görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür etti.
Ziyarette Başkanımızla bir süre sohbet eden İl Jandarma Komutanı Atasoy ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Çelik, 31 Mart seçimleriyle birlikte görevi yeni seçilecek olan başkana devredecek olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yla görev süresi boyunca uyumlu bir şekilde çalıştıklarını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ile Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.