Home > Haberler > Kutlu Çifti, Toki Kadın ve Gençlik Merkezi Kursiyerlerini Ziyaret Etti

Kutlu Çifti, Toki Kadın ve Gençlik Merkezi Kursiyerlerini Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, Belediyemiz tarafından açılışı kısa süre önce gerçekleştirilen Sitilce TOKİ Kadın ve Gençlik Merkezi’nde eğitim gören kursiyerleri ziyaret etti.

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, Belediyemiz tarafından kısa süre açılışı gerçekleştirilen Sitilce TOKİ Kadın ve Gençlik Merkezi’nde eğitim gören kursiyerlerin misafiri oldu.
Sabah ve öğle olmak üzere Aşçılık, Pastacılık, Takı Tasarım, Ev Tekstili, Kur-an’ı Kerim, Okuma-Yazma ve Kuaförlük kurslarının da aralarında bulunduğu 10 farklı kursta yaklaşık 300 kursiyerin yararlandığı, bunların yanı sıra öğrencilerin yararlanabilmesi için de Kreş ve Kütüphane hizmetlerinin verildiği Sitilce TOKİ Kadın ve Gençlik Merkezi’ne yaptıkları ziyarette kursiyerlerle sohbet eden Kutlu çifti, kursiyerlerle bir süre sohbet etti.Belediyemiz tarafından iç tefrişatı yapılan, Halk Eğitim Merkezi tarafından da usta öğreticileri görevlendirilen merkezlerde, el emeği, göz nuru çalışmalar ortaya koyan kursiyerler ise kendilerine bu imkanı tanıyan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.
Başkanımız ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi Sitilce TOKİ Kadın ve Gençlik Merkezi çıkışında, merkezin hemen yanında bulunan Sitilce TOKİ Akşemseddin İlköğretim Okulu öğrencilerinin sevgi gösterilerine karşılık vererek, onlara satranç takımı ve kitap hediye etti.