Anasayfa > Haberler > MHP Gaziantep Milletvekili TAŞDOĞAN’dan, Başkanımıza Ziyaret

MHP Gaziantep Milletvekili TAŞDOĞAN’dan, Başkanımıza Ziyaret

MHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Rıfat Erdem’e destek olmak için ilimize gelen MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhiddin Taşdoğan, MHP il yöneticileri ve Belediye Başkan Adayı Rıfat Erdem ile birlikte Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

MHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Rıfat Erdem’e destek olmak amacıyla Adıyaman’a gelen MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhiddin Taşdoğan, MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Rıfat Erdem ve MHP il ve merkez ilçe teşkilatıyla birlikte, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan MHP milletvekili Taşdoğan, misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür etti.
Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirine Adıyaman hakkında bilgiler verdi. Adıyaman Belediyesi olarak, görev süresi boyunca parti farkı gözetmeksizin, tüm halka hizmet etmeyi kendilerine şiar edindiklerini de söyleyen Başkanımız, “Bu bakımdan tüm partilerle sıcak bir diyalog içerisindeyiz” diye konuştu.