Anasayfa > Haberler > Ortaokul Öğrencileri, Başkanımızı Ziyaret Etti

Ortaokul Öğrencileri, Başkanımızı Ziyaret Etti

Adıyaman Polis İmam Hatip Ortaokulu öğrenci temsilcisi M. Şevket Çelik ve üyeleri, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret ederek, okullarıyla ilgili isteklerini iletti. 

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret eden Adıyaman Polis İmam Hatip Ortaokulu öğrenci temsilcisi M. Şevket Çelik ve üyeleri, Başkan Kutlu’ya okullarıyla ilgili isteklerini iletti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkanımızla sohbet eden öğrenciler, eğitime her zaman büyük önem verdiğini bildikleri Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’dan okullarının eksiklerini gidermesini istediklerini söyleyerek, kendisine ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkanımız ise geleceğin yöneticileri olacak olan öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkanımızla sohbet eden öğrenciler, eğitime her zaman büyük önem verdiğini bildikleri Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’dan okullarının eksiklerini gidermesini istediklerini söyleyerek, kendisine ilgisinden dolayı teşekkür etti.