Home > Hizmetler > Yetimlerimizi Unutmadık

Yetimlerimizi Unutmadık

Belediyemiz, İHH İnsani Yardım Vakfı Adıyaman Şubesi ile birlikte her yıl Ramazan ayının 15. gününde kutlanan ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla Adıyaman’daki yetim çocuklar onuruna iftar programı düzenleyip, çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

Belediyemiz ile İHH İnsani Yardım Vakfı Adıyaman Şubesi çok anlamlı bir etkinliğe daha imza attı.

Her yıl Ramazan ayının 15. gününde kutlanan ‘Dünya Yetimler Günü’ dolayısıyla bir iftar programı düzenleyen Belediyemiz ile İHH İnsani Yardım Vakfı Adıyaman Şubesi, il protokolü ile yetimleri buluşturdu.

TBMM Başkan Vekilimiz ve AK Parti Adıyaman milletvekilimiz Ahmet Aydın, AK Parti milletvekili adaylarımız, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, İl Müftümüz Mehmet Taşçı, AK Parti il teşkilatı, CHP il teşkilatı, İHH temsilcileri ile yetim çocuklar ve ailelerinin katıldığı iftar programında çocuklarla yakından ilgilenen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve diğer protokol üyeleri, çocukları sevindirdi.

İftar programı sonunda Belediyemiz tarafından yetim çocuklara yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çeşitli hediyeler verildi.